Skip to main content

Sm@rt wypłata

Sm@rt wypłata - wypłata z bankomatu bez karty

Uprzejmie informujemy, że klientom Banku Spółdzielczego w Różanie została udostępniona nowa innowacyjna i wygodna funkcjonalność w zakresie wypłat z bankomatów naszego Banku.

Dzięki Sm@rt wypłatom mogą państwo tworzyć i realizować jednorazowe zlecenia wypłat gotówki bez użycia karty bankomatowej ("elektroniczne czeki"). Transakcje realizowanie w ten sposób maja charakter lokalny i nie są obciążone opłatami zewnętrznymi ani prowizjami.

Aby skorzystać z tej funkcji należy zalogować się do Bankowości Internetowej na swoim komputerze tablecie lub telefonie, wejść w zakładkę rachunki, uruchomić opcję "SM@RT WYPŁATA" wpisać odpowiednia kwotę i tytuł wypłaty. Hasło zostanie wysłane na podany numer telefonu bądź wyświetlone na stronie. Również pracownik banku może zlecić wypłatę z rachunku klienta generując kod Sm@rt wypłaty i przekazać go klientowi w formie wydruku bądź komunikatem sms na telefon.

Kod z określonym czasem ważności 1 godziny można zrealizować samemu lub może zrealizować go inna osoba, na której numer został wysłany sms.

Zdefiniowany odbiorca otrzymuje SMS-a z kodem, po czym udaje się do naszego Banku i wybiera na ekranie opcję Sm@rt wypłata a następnie podaje jednorazowy kod przekazany w wiadomości sms. Po wpisaniu kodu bankomat wypłaca zdefiniowana kwotę Sm@rt Wypłaty.

Maksymalna kwota dyspozycji Sm@rt wypłaty wygenerowana w Bankowości Internetowej może wynosić 300 zł natomiast kwota wygenerowana przez pracownika Banku maksymalnie 500 zł.

Funkcję Sm@rt Wypłata można wykorzystać w następujących sytuacjach:

  • Wypłaty, gdy karta zostanie zgubiona lub zablokowana lub gdy klient nie ma przy sobie karty;
  • z bankowości internetowej, jako elektroniczny czek przekazany innej osobie przez SMS;
  • jako wypłaty awaryjne z rachunku, gdy karty międzynarodowe nie są obsługiwane;

 

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Smart wyplata infografika