Skip to main content
 • Kartosfera.pl
 • Kartosfera

  Kartosfera

  Szanowni Państwo,

  Uprzejmie informujemy, że Bank Spółdzielczy w Różanie od 1 lutego 2015 r. wprowadza w „Regulaminie kart debetowych business” oraz „Regulaminie kart debetowych”, zmiany dotyczące funkcjonowania kart debetowych w następującym zakresie wprowadzenia zabezpieczenia 3D Secure, czyli sposobie potwierdzania transakcji internetowych, polegający na podaniu przez Posiadacza rachunku/Użytkownika karty Hasła 3D Secure (Visa – pod nazwą Verified by Visa; MasterCard – pod nazwą MasterCard SecureCode) otrzymanego na zdefiniowany w Banku numer telefonu komórkowego, który stanowi dodatkowe zabezpieczenie transakcji dokonywanych w Internecie u akceptantów oferujących korzystanie z tego typu zabezpieczenia; limity dla transakcji internetowych, pozostają w wysokości limitu obowiązującego dla transakcji bezgotówkowych, ustalonego w umowie. Wysokość limitu Posiadacz rachunku może zmienić po zalogowaniu na portalu kartowym www.kartosfera.pl.

  Jednocześnie informujemy, że w celu aktywowania zabezpieczenia 3D Secure niezbędne jest zdefiniowanie w Banku Spółdzielczym aktualnego numeru telefonu komórkowego, na który będą wysyłane Hasła 3D Secure do autoryzacji transakcji internetowych dokonanych kartą oraz hasła do pierwszego zalogowania się celem aktywowania tego zabezpieczenia na portalu kartowym. W celu zarejestrowania się w portalu kartowym, należy:

  1. 1) wejść na stronę internetową portalu kartowego www.kartosfera.pl;
  2. 2) podać numer PESEL – dla rezydentów, a w przypadku nierezydentów prosimy o kontakt z Infolinią Banku w celu ustalenia indywidualnego numeru identyfikacyjnego;
  3. 3) wpisać otrzymane na numer telefonu komórkowego hasło do pierwszego zalogowania się w portalu kartowym.

  Portal kartowy będzie dostępny dla Państwa od 1 lutego 2015r. i za jego pośrednictwem będą Państwo mogli dokonać następujących czynności:

  • aktywować kartę
  • aktywować zabezpieczenie 3D Secure,
  • zmieniać kod PIN,
  • zastrzegać kartę.

  W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 29 7679115 lub 29 7669220

  Znajdziesz nas też tutaj