Skip to main content

Doładowania telefonów

Klienci naszego banku mogą zasilić telefon na kartę korzystając z bankowości elektronicznej. Wystarczy tylko zalogować się na konto internetowe, wybrać operatora z listy, podać wartość doładowania i je opłacić.

Zasilenia można dokonać również osobiście w siedzibie Banku Spółdzielczego w Różanie oraz w naszych punktach kasowych w miejscowościach Rzewnie i Młynarze. W tym wypadku klienci maja do wyboru dwie możliwości:
- zasilenie bezpośrednio z konta jednak usługa ta dostępna jest tylko dla klientów posiadających rachunek w BS Różan. W tym przypadku pracownik banku pobiera kwotę odpowiadającą wartości doładowania z konta klienta.
- w kasie Banku gdzie po uiszczeniu odpowiedniej opłaty, podaniu nazwy operatora oraz numeru telefonu kasjer dokonuje zasilenia państwa konta. Z tej opcji mogą korzystać wszyscy klienci nawet, jeśli nie posiadają rachunku w naszym Banku.

Bank nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za doładowanie telefonu. Czasami operatorzy wprowadzają okresowe promocje, wtedy Twoje konto może zostać doładowane kwotą wyższą niż zadeklarowana.

W ofercie doładowań znajdują się wszyscy operatorzy, m.in.: Orange, Plus, T-mobile, Play i Heyah, a także wirtualni, np. wRodzinie oraz nowy operator na rynku: Virgin Mobile Polska. Zasilenie jest realizowane średnio w 3 sekundy od zaksięgowania płatności na koncie.