Oferta pracy w Banku Spółdzielczym w Różanie

Miejsce pracy:

Bank Spółdzielczy w Różanie, ul. Wileńska 2, 06-230 Różan

Stanowisko:

Pracownik Zespołu Finansowo-księgowego i sprawozdawczości (umowa z tytułu zastępstwa)

Zakres obowiązków:

Do obowiązków pracownika Zespołu Finansowo-księgowego i sprawozdawczości będzie należało  m.in.:

  • Dokonywanie księgowań dokumentów finansowych na kontach Gospodarki Własnej;
  • Sporządzanie not memoriałowych obciążeniowych i uznaniowych;
  • Obsługa zajęć egzekucyjnych;
  • Sporządzanie obowiązkowej sprawozdawczości okresowej;
  • Wykonywanie czynności związanych z zakładaniem i likwidacją rachunków bankowych jednostek samorządu terytorialnego;
  • Wykonywanie czynności związanych z zakończeniem dnia, miesiąca i roku;
  • Współpraca z Bankiem Zrzeszającym w zakresie rozliczeń;
  • Sporządzanie zbioru dokumentacji dziennej zgodnie z obowiązującą w Banku procedurą.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe na kierunkach: finanse, ekonomia, bankowość;
  • Znajomość MS Office;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Samodzielność, odpowiedzialność, terminowość w realizacji zadań, dyspozycyjność.

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę z tytułu zastępstwa;
  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Dodatkowym atutem, który będzie brany pod uwagę jest doświadczenie w branży finansowej na podobnym stanowisku!

Termin składania w/w dokumentacji upływa z dniem:

30.06.2023 r. (piątek).